Międzyrzec Podlaski

Miejsko-Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP w Międzyrzecu Podlaskim

Sport Pon. 03.06.2024 10:48:56
03
cze 2024

2 czerwca na stadionie miejskim w Międzyrzecu Podlaskim odbyły się Miejsko-Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP. W wydarzeniu udział wzięło 30 drużyn z jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z miasta i gminy Międzyrzec oraz gminy Drelów. 25 drużyn męskich i 5 żeńskich.

Zawody rozgrywane były w dwóch konkurencjach: biegu sztafetowym z przeszkodami 7x50 metrów i ćwiczeniach bojowych. Najlepszą jednostką zawodów okazała się OSP Rogoźnica z gminy Międzyrzec Podlaski.


W kategorii drużyn męskich z terenu miasta Międzyrzec zwyciężyła drużyna OSP Stołpno. Drugie miejsce zajęła OSP Zawadki a trzecie OSP Śródmieście.  Z gminy Międzyrzec pierwsze miejsce zdobyli strażacy z OSP Rogoźnica. Drugie OSP Krzewica, a trzecie OSP Pościsze.

Z gminy Drelów drużyna na pierwszym miejscu uplasowała się drużyna OSP z Drelowa. Na drugim Kwasówka. Trzecie miejsce zdobyła drużyna OSP Worsy.

W kategorii drużyn żeńskich z Międzyrzeca wystąpiła jedna drużyna OSP Zawadki i ona uplasowała się na pierwszym miejscu. Z terenu gminy Międzyrzec pierwsze miejsce wywalczyły panie z OSP Rogoźnica. Na drugim miejscu znalazła się drużyna żeńska z OSP w Krzewicy Natomiast w gminie Drelów najlepsza była drużyna z OSP w Drelowie. Drugie miejsce zajęła drużyna z OSP w Dołdze.

Najlepsze drużyny będą reprezentować gminy w zawodach powiatowych, które w tym roku odbędą się w Wisznicach.

Zawody były doskonałą okazją do sportowej rywalizacji i współzawodnictwa oraz do wykazania się sprawnością fizyczną.

W tym roku organizatorem Miejsko-Gminnych Zawodów Sportowo-Pożarniczych było miasto Międzyrzec Podlaski.
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Sławomir Karczewski
+48.500106003

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.