Międzyrzec Podlaski

Śmiertelny wypadek w Kwasówce

Region Sob. 06.04.2024 20:48:56
06
kwi 2024

W sobotę rano, 6 kwietnia w miejscowości Kwasówka na DW-813 kierujący citroenem 33-latek zderzył się z dostawczakiem. W wyniku zdarzenia mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Policja ustala wszystkie okoliczności tego tragicznego wypadku.

Dzisiaj około godziny 7:00 dyżurny międzyrzeckiego komisariatu otrzymał zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego, do którego doszło na drodze wojewódzkiej numer 813 w miejscowości Kwasówka. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 33-letni kierowca citroena berlingo na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie zderzył się z dostawczym volkswagenem. W wyniku wypadku 33-latek poniósł śmierć na miejscu.

Drugim autem kierował 44-latek. Badanie stanu trzeźwości wykonane przez mundurowych potwierdziło, że w chwili wypadku znajdował się po użyciu alkoholu. Od mężczyzny pobrana została krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie.

Na miejscu policja wykonywała czynności pod nadzorem prokuratora, decyzją którego ciało zostało zabezpieczone do dalszych badań. Funkcjonariusze ustalają wszystkie okoliczności tego tragicznego wypadku oraz apelują o rozwagę na drodze.

nadkomisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.