Międzyrzec Podlaski

Marcin Bartoszczyk jednym z siedmiu kandydatów na burmistrza Międzyrzeca Podlaskiego. W piątek zaprezentował swój program

02
mar 2024

Ma 39 lat. Jest emerytowanym żołnierzem Oddziałów Specjalnych Wojska Polskiego. Urodził się w Międzyrzecu Podlaskim a od czterech lat mieszka tutaj na stałe. Wspólnie z żoną prowadzi działalność gospodarczą polegającą na usługach transportowych i spedycji. W tym roku Marcin Bartoszczyk przystąpił do walki o fotel burmistrza miasta. Zadanie nie będzie łatwe bo kandydatów może być aż siedmiu.O tym, czym chce przekonać mieszkańców do głosowania na swoją osobę mówił w piątek, 1 marca na specjalnie zwołanej konferencji prasowej.Marcin Bartoszczyk nie należy do żadnej partii politycznej. Zapewnia, że  jest jedynym niezależnym kandydatem ubiegającym się o fotel burmistrza. Startuje z Komitetu Wyborczego Niezależni Mieszkańcy.Konferencja odbyła się w Narodowym Dniu Pamięci Żołnierzy Wyklętych" przed budynkiem dawnego magistratu gdzie „Niezależni Mieszkańcy" zapalili znicze pod tablicą upamiętniającą Jana Kołkowicza – dziennikarza i publicysty. Jan Kołkowicz specjalizował się w tematyce dotyczącej m.in. organizacji Wolność i Niezawisłość. To nie jedyna i ostatnia taka prezentacja. Marcin Bartoszczyk podczas kolejnej zaplanowanej konferencji prasowej przedstawi swój program i kandydatów na radnych z komitetu „Niezależni Mieszkańcy”.W Międzyrzecu Podlaskim o fotel burmistrza oprócz Marcina Bartoszczyka ubiegają się – Paweł Łysańczuk, Andrzej Mironiuk, Arkadiusz Janus, Marcin Kamil Duszek, Janusz Skólimowski i Paweł Litwiniuk.Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Sławomir Karczewski
+48.500106003

10 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.
Darek Niedz. 10.03.2024 21:25:06

Marcin Duszek to najlepszy kandydat na burmistrza Międzyrzeca

Rambo Pon. 04.03.2024 06:45:37

Jakie ma Pan wykształcenie ? Jaki stopień w Wojsku? Kto Panu płacił za misje zagraniczne? Gdzie Pana firma transportowa Nie ma informacji na jej temat Ile ma Pan naczep?

Karol89 Pon. 04.03.2024 10:33:28

Rambo kto i ile Ci płaci za takie komentarze na każdym portalu i pod większością postów wyborczych? patrz dziwnym trafem pod jednym kandydatem nie ma takich komentarzy. Przypadek?

Rambo Pon. 04.03.2024 16:49:31

Każdy ma prawo zadawać pytania a Kandydat ma obowiązek odpowiedzieć O co Panu chodzi ? Jest mnóstwo komentarzy pytań od wyborców a odpowiedzi brak .

Karol89 Wt. 05.03.2024 15:54:27

No pewnie że można tylko dziwnym trafem wszystkie pytania tego typu oraz obraźliwe komentarze są wysyłane z tego samego adresu IP. panie Rambo nie jesteś Pan anonimowy w internecie jak Ci się wydaje. Taka informacja może się źle odbić na Twoim kandydacie.

Rambo Śr. 06.03.2024 08:30:05

Mozna zadawac pytania przez internet Pytania moje nie sa obrazliwe Kazdy wyborca chce dowiedziec sie czegos o kandydatach Najgorsze sa wlasnie takie odpowiedzi ktore maja sluzyc zablokowaniu zadawania pytan nie przychylnych kandydatowi Skoro ktos sie chwali ze jest emerytowanym zolnierzem i ukrywa swoj stopien nie wiadomo dlaczego albo mowi ze ma firme transportowa ktora zatrudnia ? iles ludzi to chyba warto powiedziec cos na jej temat Ile osob Pan zatrudnia jaki rodzaj transportu pan posiada itd .

Tommy Sob. 09.03.2024 19:02:01

Wykształcenie bynajmniej bez dyplomu MBA za cebuliony jak prezydenci miast, stopień wojskowy słuszny (aczkolwiek jaki on ma wpływ na charakter człowieka) za misje płaci i wysyła państwo, są to podstawowe informacje dla kogoś przynajmniej z wiedzą podstawową rambo ! (ale w tych czasach z tym jest ciężko). Ile kandydat ma naczep to nie twoja sprawa bambo. Jedyne słuszne pytanie powinno brzmieć jaką Pan ma wizję i plany dla rozwoju naszego miasta, albo chociaż żeby coś popchnąć do przodu. #dość#hejtu#pis#po#w#internecie#

Rambo Niedz. 10.03.2024 14:25:39

Ok może być żołnierz bez stopnia i wykształcenia Za misje jest należność zagraniczna ! Żołnierze uczestniczą w misjach i operacjach wojskowych Sojuszu Północnoatlantyckiego Proszę nie obrażać wyborców Interesuje mnie kandydat na którego mam oddać glos Taki Burmistrz nijaki bez programu wyborczego .

wielka bieda Niedz. 03.03.2024 16:24:12

Międzyrzec zrujnowany, bieda, nepotyzm, Miasto pomników i ubóstwa, Ratusz szasta pieniędzmi na bzdurne inwestycje..nikt nie myśli o przemysłowych inwestycjach , o tworzeniu miejsc pracy w produkcji bezpośredniej...

Zażenowany Pon. 04.03.2024 18:59:07

Przecież już Wam zrobili miejsca pracy w Wipaszu ;)