Międzyrzec Podlaski

14. Harcerski Dzień Rodzinny na Stanicy Harcerskiej k. Międzyrzeca Podlaskiego

Region Pon. 10.06.2024 21:06:06
10
cze 2024

Prawie pół tysiąca osób uczestniczyło w 14. Harcerskim Dniu Rodzinnym, który odbył się 9 czerwca na terenie Stanicy Harcerskiej w Żabcach k. Międzyrzeca Podlaskiego. Uczestniczyły w nim rodziny z różnych zakątków Polski.

Spotkanie w Żabcach stało się świetną okazją do wzajemnej integracji, otwarcia się na siebie, wzajemnego poznania się oraz wspólnego spędzenia czasu. Nie zabrakło atrakcji dla dzieci jak i dla młodzieży oraz rodziców. Wszystko to w klimacie plenerowej imprezy z tańcem, śpiewem oraz grillem, masą gier i zabaw.

"Polonez prawie na 100 par (doliczono się ich 94), walc i inne tańce, pląsy i zabawy. Muzyka jak zawsze – pod dyrekcją państwa Wochów. W tym dniu poświęcona została również na terenie stanicy kapliczka z figurą Matki Bożej Wspomożenia Wiernych. Bycie ze sobą nie może być nudne i my to po raz kolejny udowodniliśmy! Smakuj życie, po prostu" – czytamy w nadesłanej informacji.

W wydarzenie zaangażowały się m.in. fundacja „Duch – Dusza – Ciało”, fundacja „Wybieram Rodzinę”, Koło Gospodyń Wiejskich w Tłuśćca, okoliczne zakłady mięsne, restauracje oraz producent napojów gazowanych.

Partnerem wydarzenia było Województwo Lubelskie.Inf. pras.
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Kamil Skorupski
+48.504838118

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.