Międzyrzec Podlaski

Oaza w Międzyrzecu Podlaskim świętowała pierwszy rok istnienia

09
kwi 2024

To już rok odkąd w parafii św. Mikołaja w Międzyrzecu Podlaskim działa Ruch Światło Życie. Młodzież z parafii zaangażowana we wspólnotę dokładnie 18 Marca obchodziła rocznicę powstania ruchu. 365 dni to czas głębokiego rozwoju duchowego, pogłębiania wiary, kształtowania swojego człowieczeństwa. Rocznica działalności to okazja do świętowania i radości. W niedzielę, 7 kwietnia Młodzież uczestniczyła we Mszy Świętej sprawowanej w ich intencji - młodych Oazowiczów, którą celebrował ks. Leszek Mućka - opiekun Młodych.

Wspólna modlitwa rozpoczęła jubileuszowe, nieco inne niż zwykle spotkanie. Rajd rowerowy i spotkanie integracyjne w Tuliłowie, w którym uczestniczyli także rodzice Oazowiczów był wspaniałym czasem. Gry, tańce i zabawy integracyjne młodzieży i rodziców, ognisko, a nade wszystko wspólnie spędzony czas to owoce tego spotkania. Nie zabrakło także urodzinowego sto lat i smacznego tortu.

- Dziękujemy wszystkim za wsparcie i zaangażowanie w organizację tego wyjątkowego wydarzenia i wszelakich inicjatyw, które podejmujemy w parafii. Szczególnie dziękujemy Państwu Leszczyńskim za udostępnienie miejsca i Księdzu Proboszczowi za nieocenione wsparcie. Drodzy Oazowicze! Jesteśmy wdzięczni za waszą obecność i za to, że razem tworzymy tę piękną wspólnotę - mówią młodzi ze wspólnoty, zapraszając jednocześnie do wstąpienia do Ruchu.

Niech to będzie początek kolejnych udanych lat Ruchu Światło-Życie w parafii św. Mikołaja w Międzyrzecu Podlaskim.
Opr. Weronika

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.