Międzyrzec Podlaski

Młodzież z parafii św. Mikołaja w Międzyrzecu Podlaskim na wspólnej integracji feryjnej

22
sty 2023

Ferie to dobry czas, aby podjąć działania i zorganizować wspólne przedsięwzięcia zmierzające do pogłębienia wiary, wspólnoty i aby to wszystko miało jednocześnie charakter młodzieżowy. Taki był wyjazd integracyjny młodzieży z Międzyrzeca Podlaskiego do Siedlec.

Oto relacja z wyjazdu:
Młodzież działająca przy parafii św. Mikołaja potrafi świetnie się bawić i integrować, co udowodniła podczas feryjnego wyjazdu do Siedlec, w piątek 20 stycznia. Szaleństwa nie było końca podczas zabawy w Parku Trampolin, a duch sportowej rywalizacji unosił się w czasie zaciętej gry w kręgielni. Okazało się, że są wśród nas wyborni mistrzowie gry w kręgle! Tego dnia byliśmy także w kinie na przygodowym seansie filmowym. Nasz wyjazd zwieńczyła wizyta w Wyższym Seminarium Duchownym – szczególnym miejscu na mapie naszej diecezji. Mogliśmy zwiedzić gmach uczelni i poznać jak wygląda dzień z życia alumna. Towarzyszyła nam wspólna modlitwa i wesoły, religijny śpiew.
Dziękujemy ks. Proboszczowi Dariuszowi Parafiniukowi za wsparcie finansowe naszego wyjazdu i opiekę duchową. Dziękujemy naszym wspaniałym opiekunom – Pani Ani, Pani Wioli, Panu Jerzemu i ks. Leszkowi. Dziękujemy Rodzicom za zaufanie i za to, że umożliwili nam, swoim Pociechom udział w feryjnym wyjeździe integracyjnym.
Wyjazd okazał się wspaniałym czasem integracji w duchu wiary, czasem wspólnej zabawy
i nowych doświadczeń. Dziękujemy!Opr. Młodzież działająca przy parafii św. Mikołaja w Międzyrzecu Podlaskim.
Nasz reporter jest do państwa dyspozycji:
Edyta Łukaszewska

0 komentarze

Podpisz komentarz. Wymagane od 5 do 100 znaków.
Wprowadź treść komentarza. Wymagane conajmniej 10 znaków.